Ogłoszenie

Do połowy lutego proszę rejestrować się na forum :)

#1 2010-11-24 23:10:36

Piotrek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 2
Punktów :   

Ludziska trzeba to forum zozbujać

Siemaneczko Wszystkim jak patrze na to forum to mi jest przykro ze nic na nim się nie dzieje:( więc zwracam się do Was z prośba o pomoc w rozruszaniu tego forum co Wy na to ??????????

Offline

 

#2 2010-11-26 18:48:24

Aldona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ludziska trzeba to forum zozbujać

Zgadzam się z Piotrkiem. Ja co prawda nie należę do Waszego Duszpasterstwa, aczkolwiek chciałam się przyłączyć. Tylko wydaje mi się, że tutaj brakuje jakiejkolwiek zachęty, mimo, że zadałam kiedyś wiele pytań oraz prosiłam o kontakt do kogoś z Was, zostało to zlekceważone. To mnie trochę odrzuciło.. jednak w każdą środę i niedzielę zastanawiam się - iść czy nie iść. I pewnie nigdy nie dojdę i wybiorę swój kościółek, który nie ma grupy dla studentów.. Także Kochani, rozkręćcie to tutaj Będzie miło.

A gdyby ktoś miał na tyle chęci, by przekazać więcej informacji o Emaus to proszę napisać Podam jakieś swoje namiary

Offline

 

#3 2010-11-27 12:15:36

Piotrek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ludziska trzeba to forum zozbujać

No to dala wszystkich chętnych, którzy chciali by przyjsc na spotkanie odbywa się w Kościele  uniwersyteckim pw. sw. Jadwigi
al. Rejtana 21   35-303 Rzeszów (na przeciwko UR:)

Offline

 

#4 2010-11-30 09:47:15

Magda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ludziska trzeba to forum zozbujać

Witam,

ależ oczywiście, że serdecznie zapraszamy. W środy o 19 jest przygotowanie liturgii, po nim o 19,30 Msza Święta. A później spotkanie w salce.
Na niedzielną 20-stkę też zapraszam,  i też na 19.


Aldona napisał:

A gdyby ktoś miał na tyle chęci, by przekazać więcej informacji o Emaus to proszę napisać Podam jakieś swoje namiary

A jakich konkretnie informacji szukasz? Nie wiem, czy umiałabym Ci ich udzielić. Ale spróbować mogę, jeśli chcesz.

Pozdrawiam i (mam nadzieję) do zobaczenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.virkensa.pun.pl www.priv-longju2.pun.pl www.manganaruto.pun.pl www.coldara.pun.pl www.lu.pun.pl